TABORETY NA KÓŁKACH

Taborety na kołkach to doskonała alternatywa dla standardowych foteli kosmetycznych. Taborety cechuje niezwykła lekkość oraz nowoczesne wzornictwo. Do ich produkcji wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały, dzięki czemu są one niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne, panujące w salonach oraz naturalnie, wynikające z użytkowania mebli. Je...

Taborety na kołkach to doskonała alternatywa dla standardowych foteli kosmetycznych. Taborety cechuje niezwykła lekkość oraz nowoczesne wzornictwo. Do ich produkcji wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały, dzięki czemu są one niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne, panujące w salonach oraz naturalnie, wynikające z użytkowania mebli. Jeżeli zainteresował Państwa w szczególności określony model, a nie znaleźli Państwo wszystkich informacji na jego temat, zapraszamy do kontaktu. 

Taborety doskonale nadają się zarówno do zakładów kosmetycznych, fryzjerskich oraz studiów tatuażu i innych gabinetów medycznych ale równie dobrze sprawdzą się w domu jako trwały i wygodny taboret do Twojej kuchni. 

Więcej

TABORETY NA KÓŁKACH  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji