O nas

Sklep internetowy fotele-kosmetyczne.pl prowadzony jest przez doświadczoną, polską firmę VOTANA SP. Z O.O.. Nasze rodzinne przedsiębiorstwo od samego początku, działa w prężnie rozwijającym się zespole profesjonalistów, których celem jest stworzenie wyjątkowo wygodnych mebli do siedzenia.

Systematycznie pracujemy nad udoskonaleniem oraz poszerzeniem naszej oferty, inspirując się najnowszymi trendami wyznaczanymi przez świat mody. Celem oraz domenom działania naszej firmy jest elastyczne podejście do klienta. Jesteśmy otwarci na jego pomysły oraz sugestie, ponieważ to w jego zakładzie będą znajdować się nasze meble fryzjerskie, które mają stanowić uzupełnienie i eleganckie wykończenie wnętrza.

Wychodzimy na przeciw kupującego! Realizujemy spersonalizowane zamówienia tak, aby zakupiony produkt był jak najbardziej zgodny z oczekiwaniami klienta.Podczas produkcji foteli kosmetycznych oraz pozostałych mebli fryzjerskich, wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości materiały, pamiętając jednocześnie o zachowaniu atrakcyjnych, niskich cen. Serdecznie zapraszamy do zakupów i współpracy, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Pozdrawiamy, zespół fotele-kosmetyczne.pl

VOTANA SP. Z O.O.

ul. Porcelanowa 51

40-246 Katowice

NIP: PL6342883589

tel. : +48 602 463 881

tel. : +48 602 463 882

e-mail: hurtowniavotana@gmail.com