CZARNY FOTEL / HOKER NA STOPIE Z SIŁOWNIKIEM. MODEL HC830

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt

405,69zł

Brak
Brak

Czarny fotel / hoker na eleganckiej stopie z regulacją wysokości siłownikiem. Niezastąpiony i praktyczny w każdym salonie kosmetycznym/fryzjerskim, eleganckim biurze, stoisku targowym, ale także świetnie dopasowany do nowoczesnych restauracji, barnów i ekskluzywnych sklepów. Wybierany także do nowoczesnych kuchni i salonów łączonych z aneksem kuchennym.Czarny fotel / hoker na eleganckiej stopie z regulacją wysokości siłownikiem. Niezastąpiony i praktyczny w każdym salonie kosmetycznym/fryzjerskim, eleganckim biurze, stoisku targowym, ale także świetnie dopasowany do nowoczesnych restauracji, barnów i ekskluzywnych sklepów. Wybierany także do nowoczesnych kuchni i salonów łączonych z aneksem kuchennym.

 

Praktyczna i elegancka czarna skóra ekologiczna fotela sprawdza się jeśli chodzi o utrzymanie czystości, a regulacja na siłowniku sprawia, że fotel może mieć naprawdę wiele zastosowań i jest bardzo uniwersalny. 

Ozdobą doskonale wpisującą się w charakter tego fotela są kryształki, którymi ozdobione jest siedzisko fotela. Walory estetyczne podnosi także nowoczesny i oryginalny wzór okrągłej stopy, która wykończona jest dodatkowymi elementami gumowymi zapobiegającymi rysowaniu podłogi. 

 

CECHY FOTELA:
- model:  HC830
- kolor fotela: czarny
- regulacja wysokości na siłowniku pneumatycznym

- obrotowe siedzisko fotela (360 stopni)
- chromowana podstawa
- gumowa obwoluta na podstawie zapobiegająca rysowaniu podłogi
- hokery są fabrycznie nowe
- szerokość siedziska - 68,5 cm
- wysokość oparcia - 45 cm
- wysokość min. siedziska - 40 cm
- wysokość max. siedziska - 50 cm

 

Masz dodatkowe pytania przed zakupem?
Napisz do nas: hurtowniavotana@gmail.com lub zadzwoń już teraz: 602 463 881 lub 602 463 882

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CZARNY FOTEL / HOKER NA STOPIE Z SIŁOWNIKIEM. MODEL HC830

CZARNY FOTEL / HOKER NA STOPIE Z SIŁOWNIKIEM. MODEL HC830

Czarny fotel / hoker na eleganckiej stopie z regulacją wysokości siłownikiem. Niezastąpiony i praktyczny w każdym salonie kosmetycznym/fryzjerskim, eleganckim biurze, stoisku targowym, ale także świetnie dopasowany do nowoczesnych restauracji, barnów i ekskluzywnych sklepów. Wybierany także do nowoczesnych kuchni i salonów łączonych z aneksem kuchennym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: