NOWOCZESNY SZARY FOTEL OBROTOWY HROVE FORM, MODEL HR830K

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt

300,00zł

Brak
Brak

Nowość w naszej kolekcji! Elegancki model – łączy właściwości użytkowe z luksusowym wzornictwem. Głębokie, wygodne siedzisko wykończone stylową tkaniną w kolorze szarości. Gustowny popiel, który w świecie designu nabrał nowego znaczenia w XXI w., to kolor bardzo pożądany w każdym wnętrzu! Znakomicie nadaje się jako fotel fryzjerski i kosmetyczny.Nowość w naszej kolekcji nowoczesnych, skandynawskich foteli i krzeseł - produkty marki HROVE FORM!

 

Elegancki, szary fotel model HR830K obrotowy z regulacją wysokości, łączy właściwości użytkowe z luksusowym wzornictwem. Głębokie, wygodne siedzisko wykończone stylową tkaniną w kolorze szarości. Gustowny popiel, który w świecie designu nabrał nowego znaczenia w XXI w., to kolor bardzo pożądany w każdym wnętrzu!

 

Znakomicie sprawdzają się jako nowoczesne fotele do salonów i pokojów gościnnych w domach, a także jako atrakcyjne i użyteczne kosmetyczne oraz fryzjerskie. Uniwersalna prosta i nowoczesna forma mebli marki HROVE FORM sprawia, że bardzo często wybierane są także jako fotele lub krzesła w restauracjach, poczekalniach i innych punktach usługowych oraz informacyjnych.

 

Prezentowany model ma wysokie właściwości użytkowe poprzez zamontowane trwałe kółka, dzięki czemu jest obrotowy 360 stopni, a dzięki temu może mieć naprawdę wiele zastosowań. Dodatkowym atutem tego modelu jest także regulacja wysokości siłownikiem pneumatycznym. 

 

CECHY FOTELI:

- siedzisko tapicerowane tkaniną
- regulacja wysokości na siłowniku pneumatycznym
- siedzisko obrotowe (360 stopni)
- chromowana podstawa
- gumowa obwoluta na podstawie zapobiegająca rysowaniu podłogi
- hokery są fabrycznie nowe
- szerokość siedziska - 68,5 cm
- wysokość oparcia - 45 cm
- wysokość min. siedziska - 44 cm
- wysokość max. siedziska - 60 cm

 

Masz dodatkowe pytania przed zakupem?
Napisz do nas: hurtowniavotana@gmail.com lub zadzwoń już teraz: 602 463 881 lub 602 463 882

 

Produkty marki HROVE FORM.

Tutaj możesz zobaczyć pozostałe oferowane przez nas modele foteli i krzeseł marki Hrove Form >>>

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NOWOCZESNY SZARY FOTEL OBROTOWY HROVE FORM, MODEL HR830K

NOWOCZESNY SZARY FOTEL OBROTOWY HROVE FORM, MODEL HR830K

Nowość w naszej kolekcji! Elegancki model – łączy właściwości użytkowe z luksusowym wzornictwem. Głębokie, wygodne siedzisko wykończone stylową tkaniną w kolorze szarości. Gustowny popiel, który w świecie designu nabrał nowego znaczenia w XXI w., to kolor bardzo pożądany w każdym wnętrzu! Znakomicie nadaje się jako fotel fryzjerski i kosmetyczny.

28 innych produktów w tej samej kategorii: